Loading...
Úvod 2021-10-20T11:42:39+00:00
KONTAKT
Load More Posts

Doteky nade vše……..

Pro dnešní dobu je typický neustálý spěch a tak náš organizmus velmi touží po chvílích klidu a relaxace. Odpočiňte si od shonu a užijte si relaxační ošetření. Nabízím širokou škálu ošetření a tak společně vybereme správný typ podle stavu Vaší pleti a vašich požadavků.

……..nejen vaše emoce se projeví na vaší vizáži i na Vašem zdraví

Správně provedená masáž v příjemném prostředí a vysoce kvalitní produkty, které opravdu fungují, poskytnou Vaší pleti intenzivní péči a Vám tak důležitý odpočinek a pohodu.

Rozmazlující ošetření splní Vaše přání – i namáhaná, unavená pleť získá mladistvý, svěží vzhled a dobře provedená masáž Vám dodá novou energii.

Mým mottem je „Mějme se rády….“.

Liposonix

Stále se marně snažit zbavit tuku?

Liposonix nabízí moderní řešení bez bolesti a operace.

Na tento způsob redukce tuků není potřeba žádných speciálních příprav.

Jedná se o neinvazivní typ liposukce, při kterém nedochází k žádnému zákroku

Účinné a bezpečné odstranění tuků a celulitidy bez chirurgického zákroku.

Viditelný výsledek již od 4 týdnů po 1 sezení. Vyzkoušejte:)

Green peel klasik

Přírodní, originální GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření je celosvětově úspěšnou metodou již více než 60 let.

* REGENERACE * OBNOVA*

Je to „klasika‟ mezi GREEN PEEL® peelingovými ošetřeními. Po důkladném vyhodnocení je směs bylinného peelingu intenzivně masírována do pokožky. Dochází k povzbuzení krevního oběhu, je zlepšeno zásobování pleti kyslíkem a živinami a dochází ke stimulaci obnovy pleti. Tento efekt je zastaven asi po 2-5 dnech v závislosti na struktuře pleti a síle peelingového efektu na pokožce. Během této doby je třeba ošetřovat pleť doma se speciálními výrobky Dr. Schrammek. Pro ukončení GREEN PEEL® bylinného peelingového ošetření Classic provádí kosmetičky po 5 dnech zkrášlující ukončovací ošetření, během něhož je nyní zvláště vnímavá pleť vyživena cennými látkami.

Larens Bio Renew mask

Revoluční pleťová  Larens BioRenew  je  napuštěna  koktejlem růstových faktorů z rostlinné BioPlacenta, peptidy rybího kolagenu Biopeptide Complex a liftingovými oligosacharidy Pytodermina Lifting® a s radostí ho předá Vaší pokožce až do poslední kapky. Zanechá ji zářivou, hydratovanou, zpevněnou a povzbudí regenerační procesy.

Larens BIO Renew Tissue Face Mask je domácí anti-ageing rituál na každý týden, který zaručuje okamžitý a dlouhodobý efekt mladistvé, pevné a zářivé pleti. Každé balení obsahuje 4 masky.