Dermapen 2018-10-09T07:45:54+00:00

Project Description

Dermapen

 

Dermapen je nejmodernější

přístroj pro kosmetickou

mezoterapii!!!!

ošetření: od 500,-Kč lokálních partií až po komplet obličej +dekolt – 1500,- Kč

podle rozsahu a použití produktů

Jak DERMAPEN působí?

DermaPen využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže.  Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.Při ošetření se často využívají vzniklé kanálky i k tomu, aby se do kůže vpravily účinná séra – například kyselina hyaluronová, vitamin A, E,C, bělící a zklidňující séra. Do kůže se jich tímto způsobem dostane až o 80% více, než pouhým nanesením na její povrch a tím významně podpoří rychlost hojení a celkový výsledek ošetření.

Za jakou dobu po ošetření lze pozorovat výsledek?

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu signifikantní efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

 

Jak DERMAPEN působí?

DermaPen využívá vlastní fyziologické schopnosti regenerace kůže. Při ošetření vzniknou v kůži mikrotraumata – kanálky, které zde po sobě zanechají vpichy jehliček. Vlastní obranný mechanismus kůže spočívá v tom, že se vyplaví růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.Při ošetření se často využívají vzniklé kanálky i k tomu, aby se do kůže vpravily účinná séra – například kyselina hyaluronová, vitamin A, E,C, bělící a zklidňující séra. Do kůže se jich tímto způsobem dostane až o 80% více, než pouhým nanesením na její povrch a tím významně podpoří rychlost hojení a celkový výsledek ošetření .Před ošetření je možné použít znecitlivující krém.

Časté otázky a odpovědi

V jakém intervalu?

Rejuvenace: 4 – 6 ošetření 1x za 3 – 4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1x za 3 – 4 týdny
Strie: +/- 10 ošetření 1x za 4 – 6 týdnů

 

Sleva na hubnutí

Objednejte se ještě dnes

VÍCE INFORMACÍ