Domácí péče Larens 2020-06-09T20:12:23+00:00

Project Description

Domácí péče LARENS

Kosmeceutika LARENS

Co jsou kosmeceutika

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí. Larens představuje regeneraci, výživu a péči v jednom.

Už v sedesátých letech prof. Frydrychowský byl požádán švýcarskou klinikou  zaměřenou na popáleni, o vytvoření rybího kolagenu,který pomůžepředevším lidem s těškými popáleninami. Proto získal jako jedinný patent na aktivní kolagen zpracovaný za studena, proto aby byla zachována ta nejvýšší účinnost.

Ve výskumu nadále pokračuje společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology, díky novým technologiím a zkušenostem zíkavají další ocení a patenty.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie. Larens se jako jediný na světě může pyšnit složkou Liposomal Collagen Complex a Biopeptide Complex (patent společnosti WellU) ve svých produktech.

Co je Liposomal Collagen Complex?

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle.

Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy.

Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem?

Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen – přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle.

To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů.

Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže.

Hubnutí s LIPOSONIXEM

Objednejte se ještě dnes

kosmetikajitka.cz/liposonix-neinvazivni-pristrojova-liposukce/