Hydro lifting 2018-01-18T23:34:00+00:00

Project Description

Hydro lifting

 

 

Intenzivní hydratace a omlazení pleti

BF lifting pomocí lymfodrenáže (150 Kč – 300 Kč)

Jedná se o metodu lymfodrenáže, kterou lze velice úspěšně redukovat vrásky a detoxikovat oblast obličeje a dekoltu. BF lifting je zcela přírodní a neinvazivní ošetření.

příjemné ošetření pro unavenou pletˇ stesem, pro ženy dívky i muže trpící migrénami!!

BF lifting obličeje a lifting dekoltu

– aktivace pokožky, prokrvení což znamená okyskyčení  = regenerace = omlazení se stálým efektem!!

– velmi vhodné i pro problematickou pleť, uvolnění zanesených pórů příjemnou bezbolestnou cestou

Hydro lifting pleť okamžitě vypne, obnoví elasticitu kůže, navrátí pružnost a zároveň jsou viditelně odstraněny kruhy pod očima. Díky tomu, že hydro lifting dodá do horních vrstev kůže dostatek látek s mimořádnou hydratační kapacitou, se pokožce navrátí mladistvý vzhled, po kterém všechny ženy tolik touží.

Pro koho je hydrolifting vhodný?

Metoda zvaná hydro lifting je vhodná k prevenci stárnutí a k doplnění výživných látek u stárnoucí pleti. Obecně se doporučuje tato metoda aplikovat po třicítce, kdy má hydrolifting optimální preventivní anti-agign efekt a zároveň zamezuje rozvoji vrásek, ztrátě jasu, tonu, pružnsoti a pevnosti. S přibývajícím věkem se totiž snižuje i hydratační kapacita pleti, obsah kyseliny hyaluronové v pokožce klesá a je výhodné využít možnosti hydro liftingu s omlazujícím efektem, který pleti dodá vše potřebné tak, aby nemuselo dojít ke vzniku vrásek.

Jak hydro lifting funguje?

Pouhá mechanická korekce vrásek botulotoxinem, ošetření laserem, IPL či dermální výplní nezlepší kvalitu pleti. Pro zastavení stárnutí je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí. Pro znovuobnovení pružnosti pokožky se používá výše zmíněná kyselina hyaluronová, jejíž množství se snižuje cca o 6 % za 10 let. Mezi další látky patří vitaminy, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty a minerály. Jejich přímé injekční podání do podkoží přináší dramatické omlazení pleti až o desítku let.

 

 

Diamantová mikrodermabraze a přístroj Dream a peel je špičkový kosmetický přístroj, který umožňuje získat svěží a jemnou pokožku s využitím diamantových nástavců. Součinnost diamantové dermabraze a vakuového systému vede k odstraňování nečistot z pórů a především odumřelé povrchové vrstvy kůže. Jde o velmi jemné a bezpečné ošetření pokožky. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku (výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované prostředky). Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken, nastartuje se tedy růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů a zpomalí se tak další stárnutí pokožky. Metoda diamantové mikrodermabraze je v USA v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie. Díky tomu, že metoda nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky a téměř žádné kontraindikace, nemá v oblasti péče o pleť konkurenci.

Využití

 • vyhlazení jemných vrásek
 • vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
 • hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
 • odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
 • snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
 • zlepšení prokrvení
 • rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)

Výhody

 • žádné vedlejší nežádoucí účinky
 • efektivní metoda pro všechny typy pleti
 • účinná a naprosto bezpečná, šetrná metoda
 • dodá pleti celkově zdravý a svěží vzhled
 • velmi vhodné pro pleť citlivou na chemické přípravky
 • výsledky viditelné po jediném ošetření
 • nezpůsobuje žádná výrazná omezení po ošetření

 

Cena k ošetření: 300,-Kč

Viditelná proměna

Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pletí.

Počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, doporučuje se nejlépe 3 – 6 sezení v intervalu 1x za čtrnáct dnů až 1x za měsíc. Po aplikaci je vhodné se chránit před slunečním zářením.

Sleva na hubnutí

Objednejte se ještě dnes

VÍCE INFORMACÍ