Neinvazivní mezoterapie 2018-04-04T07:39:13+00:00

Project Description

Neinvaziní mezoterapie

 

 

Přístroj je určen pro moderní kosmetické ošetření, neinvazivní mezoterapii, bez použití jehel. Při ošetření nedochází k porušení kůže, krvácení a pod. Mezoterapie mnohonásobně zvyšuje pronikání účinných kosmetických látek do kůže a tím zvyšuje jejich účinek a výsledný efekt. Neinvazivní mezoterapie může být prováděna např.  Ošetření je příjemné a nemá žádné vedlejší účinky. Hlavní výhodou této metody je určitě nepřítomnost jakýchkoliv jehel, což klientům zaručuje bezpečné a bezbolestné ošetření. Neinvazivní mezoterapie je schopna do pleti vpravit až 2000x účinněji vyživující látky než ostatní metody. Klient je schopen ihned po ošetření zapojení do běžného života a není třeba dodržovat žádná zvláštní opatření oproti chirurgickým metodám. Tento druh mezoterapie lze provádět celoročně.

Přístrojem lze úspěšně provádět:

Na obličeji:
lifting, regeneraci pleti, hydrataci pleti, ošetření pleti po soláriu, ošetření hyperpigmentace, akné a jizev po akné, mimických vrásek, vrásek, rozšířených pórů, mastné a hrubé pleti.

Na těle:
ošetření celulity, strií, lokální odbourání tukových zásob, zpevnění podkožního vaziva, lifting kůže.

Mezoterapie pracuje s radiofrekvencí 10 MHz – 200 MHz, s vysokofrekvenčním ultrazvukem a cryoterapií a je neinvazivní – bez jehliček

Ošetřovací hlavice:
– mezoterapie (radiofrekvence)
– ultrazvukové hlavice
– cryo hlavice pro ošetření chladem
– hlavice pro ošetření vrásek

Sleva na hubnutí

Objednejte se ještě dnes

VÍCE INFORMACÍ