Radiofrekvence+ Vaku+Elektroporace+ EMS 2019-05-19T16:05:44+00:00

Project Description

Radiofrekvenční vlny jsou považovány za velice účinné a mají příznivý vliv nejen na obličej ale také na celý organismus. Dermis, podkožní vrstva kůže je rovnoměrně zahřívána a epidermis, nebo-li povrchová vrstva kůže je regenerována. Stimulují se kolagenová vlákna a zvyšuje se produkce kolagenu, který je základní stavební jednotkou zdravé kůže bez vrásek se schopností vázat vodu. Lifting obličeje za využití radiofrekvence je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny. Velký význam jak s estetického,tak zdravotního hlediska má, pro náš organismus , lymfatický systém. Proto na tomto přístroji toto propojení je RF s vaku systémem. Dochází tak odvedení toxických látek z kůže.

Technologie radiofrekvence se využívá zejména pro ošetření problémových partií, jakými jsou povislá bříška, pomerančová kůže na nohou či vrásky v obličeji. Během vývoje těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární až k nejmodernějším tripolárním a vícepolárním systémům kombinující monopolární prvky. Radiofrekvence jsou výrazně bezpečnější a všestrannější.Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky při zachování maximální bezpečnosti.

Indikace

Odstranění celulitidy, neinvazivní lifting, vyhlazení vrásek obličeje, detoxikace obličeje i těla, vypnutí pleti, odstranění dvojité brady, vypnutí dekoltu, rozpouštění tuků v problematických oblastech, vyhlazení pomerančové kůže, formování postavy, stimulace krevního oběhu, vypnutí ochablé pokožky těla i obličeje a regenerace tkání v těchto oblastech zmírnění migrén

Aplikace

obličej, krk, dekolt, paže, břicho, hýždě, stehna, záda, lýtka, kolena; použití je možné na všechny tělní oblasti vyjma oblasti prsou u žen

Princip

Radiofrekvenční technologie fungují na principu zahřátí cílové tkáně na požadovanou teplotu a toto teplo vyvolává požadovaný efekt ošetření. Radiofrekvenční energie aplikovaná přes speciální gel, či sérum, prohřeje ošetřovanou oblast, poté prostupuje do dermis a vytváří rovnoměrnou zónu zahřátí, které aktivuje tvorbu nového kolagenu, obnovu buněk a omlazení bez jakýchkoliv rizik. Redukuje a vyhlazuje vrásky. Přístrojové rozpouštění tukových buněk v tkáni probíhá při ošetření pouze za předpokladu, že je cílová buňka zahřáta na teplotu cca 43 stupňů Celsia. Při této teplotě dochází k postupnému zkapalnění tukové buňky a jejímu následnému vyplavení lymfatickými cestami ven z těla pomocí jater a ledvin. Toto přináší kýžený efekt odstranění tukových buněk a s tím způsobeného úbytku váhy a objemu ošetřované partie. Odvod rozpuštěných tukových buněk z těla je v maximální možné míře podpořen lymfatickou masáží, která zrychluje lymfatický oběh.

Výjimečnost této technologie spočívá zejména v tom, že radiofrekvenční energie prostupuje ošetřovanou oblastí rovnoměrně z vnitřku směrem na povrch. Tato energie za použití tepelného mechanismu elektrod umožňuje energii bezpečně projít skrz pokožku (epidermis). Při ošetření celulitidy se také stimulují spodní vrstvy kůže, tím se zvětší tvorba kolagenu, který je důležitý pro zvětšení pevnosti a elasticity kůže. Touto procedurou dochází k transportu energie a zahřátí hlubokých vrstev podkoží, bez toho aniž by došlo k tzv. termálnímu šoku na pokožce (popálení atd.) Nástavce na ošetření radiofrekvenční energií se velice snadno ovládají a rovnoměrně prohřejí celou ošetřovanou oblast. Po ošetření dochází především ke zvětšení koncentrace kolagenu, zlepšení textury kůže, redukci projevů stárnutí, remodelaci kůže a hlavně zajistí mnohem mladší vzhled.

Princip rozpouštění tukových buněk

Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost a nerovnoměrné rozložení těchto vláken má za následek vytvoření postupných prohlubenin – vrásek či pomerančové kůže. Kolagen je možné stimulovat v těle pomocí působení tepla a mikroproudů, jež pomohou tyto vlákna regenerovat a znásobit jejich počet až desetinásobně. Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji, dekoltu či na nohou – toto představuje okamžitý efekt ošetření – v následujících dnech dochází k obnově vláken – obnova kolagenových vláken je však dlouhodobější proces trvající cca 3 týdny.

Před ošetřením

  • 3 dny před bez alkoholu, tučného
  • zvýšený příjem tekutin
  • to samé platí i po ošetření.

Kontraindikací je

  • kov  na oštřevaném místě
  • epilepsie
  • onemocnění jater, ledvin
  • těhotenství
  • jiné závažné onemocnění

Klienti po zákroku mohou okamžitě pokračovat ve svém každodenním životě. Není zde žádná bolest.