Rio Beauty Lift Plus 2017-12-19T01:08:30+00:00

Project Description

Rio Beauty Face Lift

 

Vyhlaďte vrásky a vypněte obličej pomocí Lift Plus 60 Second Face Lift od Rio Beauty – specialisty na krásu.

Cena k kosmetickému ošetření 180,-Kč 20min

Samostatně 220,-Kč pergamentka 10-ti  návštěv 2000,-Kč

Obrovskou výhodou  jsou rychle dosahované výsledky omlazení pleti obličeje bez nutnosti  chirurgického zásahu.

Rio Lift Plus nabízí 2 způsoby ošetření k tonizaci, liftingu a omlazení. Přístroj používá pokročilou EMS technologii (elektro svalovou stimulaci). Impulsy dělají veškerou těžkou práci za vás, jemně vypínají a zpevňují obličejové dochází k rychlejšímu svaly, osvěžují pokožku. Zvyšují místní prokrvení, čímž dochází k lepšímu okysličení kožních buněk a odvádění toxinů. Navíc urychlují lymfatické odvodnění.

Tonizuje, zpevňuje a omlazuje pokožku obličeje, možná volba dvou terapií: 

  1. Kúra tonizující– používá pokročilou EMS technologii (Elektro-svalovou stimulaci).Zpevňuje pokleslé rysy a celkově omlazuje pokožku.
  2. Kúra infuzní– probíhá s pomocí polštářků s obsahem kolagenu a retinolu. Aktivní složky jsou vpravovány hluboko do kůže a účinně snižují výskyt jemných linek a vrásek a zvyšují pružnost pokožky.

Výsledky jsou viditelné hned po prvním použití, výrazné změny jsou viditelné během několika dní užívání. Doporučujeme kolagenové a retinolové náplasti používat jednou za 24 hodin. Náplasti jsou tvarované podle oblasti pod oči, na čelo, kolem úst a přes bradu.

Metabolismus buněk                                                                                                               

Tkáň je lépe prokrvena, a proto dochází k lepšímu zásobení výživnými látkami samotných buňek a zlepšení odplavování odpadních látek. Rovněž dochází k zlepšení přísunu kyslíku jednolivým buňkám.

Jak funguje pokročilá EMS

EMS (Elektrická stimulace svalů) používá malé elektrické impulsy, které stimulují Vaše svaly v procesu známém jako pasivní cvičení. Tato stimulace je podobná nervovým impulsům, které zajišťují svalové stahy a relaxaci během aktivního pohybu. Výsledné EMS svalové kontrakce způsobují zpevnění, posílení a bojují proti ochabování. EMS je v západním světě praktikována v kosmetických salonech více než 40 let.

Čtyři programy ošetření:

Zpevnění

Důkladné zpevnění

Poklepávání

Intoforézní infuze

 

Doplňkové  služby  :  Spolupráce s MARETY – Profesionální dermatologická přístrojová  ošetření

 

http://www.marety.cz/#sluzby

Sleva na hubnutí

Objednejte se ještě dnes

VÍCE INFORMACÍ