Ultrazvuková špachtle 2018-01-18T23:34:00+00:00

Project Description

Ultrazvuková špachtle

 

Odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, odstraňuje přebytečný maz a pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění.Další důležitou funkcí je sonoforéza, tj. zapracování sér, ampulí, kolagenu a gelových masek hluboko do podkoží, kde mohou pozitivně ovlivnit stav pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek které jsou v těchto přípravcích obsažené.
Osvědčuje se v péči o všechny typy pleti.  U stárnoucí, suché vyhlazuje povrch pleti a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné. U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz.  Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků. U všech typů pleti se přístroj využívá při zapracování účinných látek a provádí lifting a intenzivní mikromasáž tkáně.

Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují především nečistoty uloženy hluboko pod kožní škárou. Právě  tyto nečistoty neodstraníme pouhými kosmetickými přípravky a krémy, protože ty čistí pleť pouze povrchově. Čistící ultrazvuková špachte si s tímto problém hravě poradí, neboť je dostatečně účinná a přesto šetrná k pleti. Ultrazvuková špachtle pracuje na bázi vysokofrekvenčních vibrací, které jemně masírují pleť a přitom se dostávají hluboko do kožní škáry. Odstraňují zde uložené nečistoty a intenzivně regenerují pokožku do hloubky. Pleť poté vypadá svěže a zdravě. Spustí se tím metabolismus pleti a její prokrvení. Zpřístupní se tím také přísun živin a vody do nitra pokožky, pleť se tak stává dokonale hydratovanou.

Výhody:

  • Aktivace metabolismu pleti
  • Zajištění pravidelného přísunu živin a vody
  • Funkce peelingu a kompletní regenerace pokožky
  • Zlepšení celkové kvality pleti
  • Odstranění podkožního mazu
  • Prevence proti akné
  • Ochrana před předčasným stárnutím

SonoClean ultrazvuková digitální špachtle je jedním z nejpopulárnějších přístrojů, které kosmetičky ve své praxi dnes používají..

Sleva na hubnutí

Objednejte se ještě dnes

VÍCE INFORMACÍ