PRO VAŠI OCHRANU

Příroda nám ukazuje , jakou má sílu. Bohužel momentálně je to síla coronaviru.
A protože Larens využívá sílu přírody, tak víme že naše produkty jsou ojedinělé.
Nejen díky nanočásticím koloidního stříbra. Využijte i vy PEPTIDOVÉ sérum k :
Hubení až 600 druhů virů a bakterií!!
Pokud ho máte doma aplikujte:
1. CHRÁNÍ po nastříkání obličej, ruce
2. může aplikovat stříknutím na ROUŠKU než půjde ven, velmi zlehka a NECHAT USCHNOUT
3.máte pomocníka pro celou RODINU
4. lze stříknout do nosních dírek i do úst!!
Poslední variantu aplikuju já i má rodina při používá běžném nachlazení, rýmě, protože má velmi rychlé účinky a vyjde mnohem levněji než běžné kapky do nosu, které se doporučují používat jen několik dní.

LARENS hydratuje, omlazuje, REGENERUJE, a hlavně v tento čas CHRÁNÍ.
Případné dotazy, objednávky na tel 737 374 875, https://wellu.eu/shop/products/63/10600,biopeptide-serum-spray-150-ml.html  ,  https://wellu.eu/shop/products/63/10561,biopeptide-serum-spray-250-ml.html

 

Koloidní stříbro (nanočástice stříbra) – je mimořádně účinná protizánětlivá a antibakteriální látka. Koloidní stříbro je silné přírodní antibiotikum, působí preventivně proti infekcím. částice koloidního stříbra, které se ocitnou v blízkosti jednobuněčného patogenu: virů, plísní nebo bakterií, ničí enzym zodpovědný za jejich metabolismus kyslíku. To vede k rychlému udušení a zničení patogenu, který je následně odstraněn z organismu imunitním systémem. Na rozdíl od antibiotik, vyráběných farmaceutickými firmami, koloidní stříbro rozeznává stavbu enzymů mnohobuněčných organismů bez narušení jejich rovnováhy. Díky tomu je tato látka zcela bezpečná pro lidi, ptáky, plazy nebo rostliny. Tento „životodárný prvek” regeneruje a hydratuje, zklidňuje pokožku a zmírňuje jakékoliv podráždění. Představuje silnou zbraň v boji o zachování mladé a pevné pleti.

By | 2020-03-23T14:16:38+00:00 23 března, 2020|Nezařazeno|0 Comments