Textilní pleťové masky jako kosmetický hit

Napumpujte svou pleť náloží péče a svěžesti. Vysoká koncentrace pečujících látek. Snadné použití. Okamžitý efekt. To jsou přednosti textilních pleťových masek.

Seznamte se s dalším žhavým trendem z oblasti péče o pokožku. Textilní neboli látkové pleťové masky představují kosmetickou novinku, která právě zažívá celosvětový boom. Jejich kolébkou je Jižní Korea, odkud momentálně pochází většina beauty vychytávek.

V čem jsou tedy tyto moderní pleťové masky výjimečné? V podstatě jde o kousek ultrajemné textilie, která je napuštěna koktejlem vysoce koncentrovaných účinných látek. Často je obohacena například o kyselinu hyaluronovou, kolagen, peptidy, koenzym Q10 nebo další intenzivně pečující složky. Záleží na tom, na jaký kosmetický problém je zaměřena. Podle potřeby tak dokáže během několika minut dodat pleti extra porci hydratace a svěžesti, zahladit stopy únavy nebo pokožku citelně zklidnit a regenerovat.

Střih masky šikovně kopíruje kontury obličeje, přičemž je vynechán prostor pro oči, ústa a špičku nosu. Její použití je velmi snadné. Masku jednoduše vyndáte z obalu a přiložíte na určený čas (většinou kolem 15 minut) na čistou tvář. Díky speciální technologii flexibilních nanovláken maska dokonale přiléhá k pokožce. Po celou dobu působení jí tak dodává výživné a pečující látky ve vysoké koncentraci, čímž je zajištěna optimální účinnost.

Pokud tedy chcete svou pleť bleskurychle osvěžit a rozzářit, vyzkoušejte nové textilní masky. Toto pohodlné a efektivní kosmetické ošetření si můžete dopřát klidně i v kanceláři nebo v letadle.

By | 2018-08-07T13:44:11+00:00 13 srpna, 2017|Lifestyle, Novinky|0 Comments